MENU

Aktualności - Aktualności

13 października (dzień 43) rozegrana zostanie gonitwa dodatkowa dla 2-letnich koni II grupy, które nie biegały (dystans 1300 m). Poniżej skan zaakceptowanego przez prezesa PKWK wniosku organizatora.

Gonitwa_dodatkowa_13.10

Chłodnym okiem (22 września)
21 września 2018

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.

Przewidywania typerów.

WYCOFANE KONIE

Dzień 38 (sobota) 22 września 2018

Oceny koni wystawione przez trenerów.

W ub. sobotę na hipodromie w Chilivani (Sardynia) odbył się kolejny wyścig z cyklu Sheikh Bin Sultan Al Nahyan Cup (Listed, 2400 m). Wzięły w nim udział dwa araby własności Polska AKF Sp. z o.o., trenowane na Służewcu przez Macieja Kacprzyka. Bardzo dobrze spisał się sześcioletni ogier Shadwan Al Khalediah, który zajął drugie miejsce, natomiast biegnący mu do pomocy dziewięcioletni wałach Burkan Al Khalediah (prowadził przez większość dystansu) uplasował się na piątej pozycji w 14-konnej stawce. Pula nagród wynosiła 32 500 euro. Shadwan zarobił ponad 8 tys. euro.

Głównymi faworytkami niedzielnego wyścigu o Nagrodę Rzeki Wisły (kat. B, 2400 m) dla trzyletnich i starszych klaczy wydają się córki pozytywnie sprawdzonego w hodowli Ecosse’a. Tegoroczne wyniki nakazują nieco wyżej ocenić trenowaną przez Wojciecha Olkowskiego Jam Juliettę, jednak 25 sierpnia, w biegu o Nagrodę SK Krasne (2200 m), Ines d’Ecosse okazała się o 0,75 dł. lepsza. Ponadto poniesie ona tym razem o kilka kg mniej niż rywalka (prawdopodobnie Mazur wyważy się na 55 kg), która wystartuje pod najwyższym w tej stawce obciążeniem 59 kg.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń